Hyppää pääsisältöön

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Omnialainen hukassa? Kokeile yhteystietohakuamme ja löydä etsimäsi henkilöt, toimipisteet ja palvelut.
Näytetään 1 - 12 / 1174
  • Angela Aalto

    Yhteystieto
    Opettaja Terveys- ja hyvinvointialat
    +358401267687 Angela.Aalto@omnia.fi
    Henkilö
  • Maija Aaltola

    Yhteystieto
    Rehtori Osaaminen ja osallisuus
    +358503849354 Maija.Aaltola@omnia.fi
    Henkilö
  • Opettaja Talotekniikka
    +358401267256 Juha.Aaltonen@omnia.fi
    Henkilö
  • Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemuspalvelut
    +358401840570 Elmehdi.Aboulabbes@omnia.fi
    Henkilö
  • Aija Ahlberg

    Yhteystieto
    Tuntiopettaja Luku- ja kirjoitustaidon opetus
    +358405230920 Aija.Ahlberg@omnia.fi
    Henkilö
  • Johanna Ahlfors

    Yhteystieto
    Koulutussuunnittelija Suunnittelupalvelut
    +358401264858 johanna.ahlfors@omnia.fi
    Henkilö
  • Johanna Aho

    Yhteystieto
    Opettaja Yhteiset tutkinnon osat - YTO
    +358468515205 johanna.aho@omnia.fi
    Henkilö
  • Tero Ahola

    Yhteystieto
    Ohjaaja Autoala
    +358403572205 Tero.Ahola@omnia.fi
    Henkilö
  • Henna Aholainen

    Yhteystieto
    Assistentti Opintohallintopalvelut
    +358505943857 henna.aholainen@omnia.fi
    Henkilö
  • Heidi Ahonen

    Yhteystieto
    Opettaja Tieto- ja viestintätekniikka
    +358401267139 Heidi.Ahonen@omnia.fi
    Henkilö
  • Kaisa Ahonen

    Yhteystieto
    Toimitilakoordinaattori Aulapalvelut
    +358401264945 Kaisa.Ahonen@omnia.fi
    Henkilö
  • Toni Ahonen

    Yhteystieto
    Opettaja Talotekniikka
    +358401862757 Toni.Ahonen@omnia.fi
    Henkilö