Hyppää pääsisältöön
Koronaohjeet Omniassa

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Omnialainen hukassa? Kokeile yhteystietohakuamme ja löydä etsimäsi henkilöt, toimipisteet ja palvelut.
Näytetään 1 - 12 / 1240
  • Sanna Aalo

    Yhteystieto
    Assistentti Hanketoiminta
    +358403584539 Sanna.Aalo@omnia.fi
    Henkilö
  • Angela Aalto

    Yhteystieto
    Opettaja Sosiaali- ja terveysala
    +358401267687 Angela.Aalto@omnia.fi
    Henkilö
  • Maija Aaltola

    Yhteystieto
    Rehtori Koulutus- ja opiskelijapalvelut
    +358503849354 Maija.Aaltola@omnia.fi
    Henkilö
  • Opettaja Talotekniikka
    +358401267256 Juha.Aaltonen@omnia.fi
    Henkilö
  • Tiia Aapro

    Yhteystieto
    Hankinta-asiantuntija Talous ja hankintapalvelut
    +358406106499 Tiia.Aapro@omnia.fi
    Henkilö
  • Réka Aarnos

    Yhteystieto
    Asiantuntija Hanketoiminta
    +358401267604 Reka.Aarnos@omnia.fi
    Henkilö
  • Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemuspalvelut
    +358401840570 Elmehdi.Aboulabbes@omnia.fi
    Henkilö
  • Suvi Achren

    Yhteystieto
    Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemuspalvelut
    Henkilö
  • Ohjaaja Tieto- ja viestintätekniikka
    +358401267574 Sathiya.Agastheeswaran@omnia.fi
    Henkilö
  • Aija Ahlberg

    Yhteystieto
    Tuntiopettaja Luku- ja kirjoitustaidon opetus
    +358405230920 Aija.Ahlberg@omnia.fi
    Henkilö
  • Johanna Ahlfors

    Yhteystieto
    Koulutussuunnittelija Suunnittelupalvelut, InfoOmnia
    +358401264858 johanna.ahlfors@omnia.fi
    Henkilö
  • Johanna Aho

    Yhteystieto
    Opettaja Yhteiset tutkinnon osat
    +358468515205 johanna.aho@omnia.fi
    Henkilö