Hyppää pääsisältöön
Koronaohjeet Omniassa

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Omnialainen hukassa? Kokeile yhteystietohakuamme ja löydä etsimäsi henkilöt, toimipisteet ja palvelut.
Näytetään 1 - 12 / 1235
  • Angela Aalto

    Yhteystieto
    Opettaja Sosiaali- ja terveysala
    +358401267687 Angela.Aalto@omnia.fi
    Henkilö
  • Maija Aaltola

    Yhteystieto
    Rehtori Koulutus- ja opiskelijapalvelut
    +358503849354 Maija.Aaltola@omnia.fi
    Henkilö
  • Opettaja Talotekniikka
    +358401267256 Juha.Aaltonen@omnia.fi
    Henkilö
  • Réka Aarnos

    Yhteystieto
    Asiantuntija Hanketoiminta
    +358401267604 Reka.Aarnos@omnia.fi
    Henkilö
  • Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemuspalvelut
    +358401840570 Elmehdi.Aboulabbes@omnia.fi
    Henkilö
  • Aija Ahlberg

    Yhteystieto
    Tuntiopettaja Suomi toisena kielenä
    +358405230920 Aija.Ahlberg@omnia.fi
    Henkilö
  • Johanna Ahlfors

    Yhteystieto
    Koulutussuunnittelija Suunnittelupalvelut
    +358401264858 johanna.ahlfors@omnia.fi
    Henkilö
  • Ohjaaja Veneenrakennusala
    +358401838668 Bjorn-Olof.Ahlgren@omnia.fi
    Henkilö
  • Muhamed Ahmed

    Yhteystieto
    Opettaja Turvallisuusala
    +358401264865 Muhamed.Ahmed@omnia.fi
    Henkilö
  • Johanna Aho

    Yhteystieto
    Opettaja Yhteiset tutkinnon osat
    +358468515205 johanna.aho@omnia.fi
    Henkilö
  • Sanna Aho

    Yhteystieto
    Työpajaohjaaja Nuorten työpajatoiminta
    +358407727150 Sanna.Aho@omnia.fi
    Henkilö
  • Markku Ahola

    Yhteystieto
    Henkilöstösuunnittelija Henkilöstöpalvelut
    +358405952269 Markku.Ahola@omnia.fi
    Henkilö