Skip to main content

Contacts

Contacts

Looking for someone at Omnia? Find the people, campuses and services here.
Displaying 1 - 12 of 1226
  • Teacher Sosiaali- ja terveysala
    +358401267687 Angela.Aalto@omnia.fi
    Person
  • Principal Koulutus- ja opiskelijapalvelut
    +358503849354 Maija.Aaltola@omnia.fi
    Person
  • Teacher Talotekniikka
    +358401267256 Juha.Aaltonen@omnia.fi
    Person
  • Food Service Worker Ravitsemuspalvelut
    +358401840570 Elmehdi.Aboulabbes@omnia.fi
    Person
  • Part-time Teacher Luku- ja kirjoitustaidon opetus
    +358405230920 Aija.Ahlberg@omnia.fi
    Person
  • Education Planner Suunnittelupalvelut
    +358401264858 johanna.ahlfors@omnia.fi
    Person
  • Instructor Veneenrakennusala
    +358401838668 Bjorn-Olof.Ahlgren@omnia.fi
    Person
  • Teacher Turvallisuusala
    +358401264865 Muhamed.Ahmed@omnia.fi
    Person
  • Teacher Yhteiset tutkinnon osat
    +358468515205 johanna.aho@omnia.fi
    Person
  • Sanna Aho

    Contact
    Workshop Instructor Nuorten työpajatoiminta
    +358407727150 Sanna.Aho@omnia.fi
    Person
  • Tero Ahola

    Contact
    Instructor Autoala
    +358403572205 Tero.Ahola@omnia.fi
    Person
  • +358505943857 henna.aholainen@omnia.fi
    Person