Skip to main content
General guidelines at Omnia regarding coronavirus

Contacts

Contacts

Looking for someone at Omnia? Find the people, campuses and services here.
Displaying 1 - 12 of 1260
  • Teacher Sosiaali- ja terveysala
    +358401267687 Angela.Aalto@omnia.fi
    Person
  • Principal Koulutus- ja opiskelijapalvelut
    +358503849354 Maija.Aaltola@omnia.fi
    Person
  • Teacher Talotekniikka
    +358401267256 Juha.Aaltonen@omnia.fi
    Person
  • Tiia Aapro

    Contact
    Acquisition Specialist Talous ja hankintapalvelut
    +358406106499 Tiia.Aapro@omnia.fi
    Person
  • +358401267604 Reka.Aarnos@omnia.fi
    Person
  • Food Service Worker Ravitsemuspalvelut
    +358401840570 Elmehdi.Aboulabbes@omnia.fi
    Person
  • Instructor Tieto- ja viestintätekniikka
    +358401267574 Sathiya.Agastheeswaran@omnia.fi
    Person
  • Part-time Teacher Suomi toisena kielenä
    +358405230920 Aija.Ahlberg@omnia.fi
    Person
  • Education Planner Suunnittelupalvelut, InfoOmnia
    +358401264858 johanna.ahlfors@omnia.fi
    Person
  • Teacher Yhteiset tutkinnon osat
    +358468515205 johanna.aho@omnia.fi
    Person
  • Sanna Aho

    Contact
    Workshop Instructor Nuorten työpajatoiminta
    +358407727150 Sanna.Aho@omnia.fi
    Person
  • Human Resources Planner Henkilöstöpalvelut
    +358405952269 Markku.Ahola@omnia.fi
    Person