Hyppää pääsisältöön
Hei ammatillinen opiskelija! Katso tärkeät tiedot opintojesi aloittamiseksi

Haku

Näytetään 13 - 24 / 2016
  • Jan Hokkanen

    Yhteystieto
    Opettaja Yhteiset tutkinnon osat
    +358401616494 Jan.Hokkanen@omnia.fi
    Henkilö
  • Jouni Nylander

    Yhteystieto
    Opettaja Osaamiskeskus maahanmuuttajille
    +358404805283 Jouni.Nylander@omnia.fi
    Henkilö
  • Elias Saura

    Yhteystieto
    Opettaja Sosiaali- ja terveysala
    +358403575578 Elias.Saura@omnia.fi
    Henkilö
  • Kari Lampela

    Yhteystieto
    Opettaja Tieto- ja viestintätekniikka
    +358401528583 Kari.Lampela@omnia.fi
    Henkilö
  • Markus Jarnola

    Yhteystieto
    Opettaja Turvallisuusala
    +358401264943 Markus.Jarnola@omnia.fi
    Henkilö
  • Minna Holopainen

    Yhteystieto
    Opettaja Tekstiili- ja muotiala
    +358401581103 Minna.Holopainen@omnia.fi
    Henkilö
  • Sinikka Laine

    Yhteystieto
    Opettaja Tekstiili- ja muotiala
    +358401840597 Sinikka.Laine@omnia.fi
    Henkilö
  • Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemuspalvelut
    Tatjana.Zamogilnaja@omnia.fi
    Henkilö
  • Petri Honkala

    Yhteystieto
    Tekniikkapäällikkö Taitaja 2023
    Petri.Honkala2@omnia.fi
    Henkilö
  • Pinja Virtanen

    Yhteystieto
    Opettaja Yhteiset tutkinnon osat
    Pinja.Virtanen2@omnia.fi
    Henkilö
  • Opinto-ohjaaja

    Avoin työpaikka
    Hakuaika -
    Määräaikainen
  • Hakuaika -
    Määräaikainen