Hyppää pääsisältöön

Haku

Näytetään 37 - 48 / 2066
  • DigiTally-hankkeessa vastataan koneteknologia-alojen digitaalisten ratkaisujen luomiin osaamistarpeisiin uusien oppijalähtöisten, hankkeessa kehitettävien lähi- ja etäopiskelun yhdistävien X-Garage-hybridioppimisympäristöjen tuottamilla koulutuksilla.
    Digitalisaatio
  • Opettaja Tekstiili- ja muotiala
    +358401267423 Sirpa.Nisula-Reipas@omnia.fi
    Henkilö
  • Emma Heiskanen

    Yhteystieto
    Assistentti Opintohallintopalvelut
    +358401267410 Emma.Heiskanen@omnia.fi
    Henkilö
  • Outi Piirainen

    Yhteystieto
    Opettaja Terveys- ja hyvinvointialat
    +358401267436 Outi.Piirainen@omnia.fi
    Henkilö
  • Palveluneuvoja Hakeutumispalvelut
    +358401267133 Pauliina.Latvakoski@omnia.fi
    Henkilö
  • Sami Arpula

    Yhteystieto
    It-tukihenkilö Digipalvelut
    +358401267444 Sami.Arpula@omnia.fi
    Henkilö
  • Suunnittelijaopettaja Espoon työväenopisto
    +358405928173 Suvianna.Ahvenainen@omnia.fi
    Henkilö
  • Virpi Tapola

    Yhteystieto
    Koulutuspäällikkö Hyvinvointi ja palvelualat
    +358401267419 Virpi.Tapola@omnia.fi
    Henkilö
  • Vera Menken valmistui joulukuussa ylioppilaaksi Espoon aikuislukiosta. Hänen mielestään Omniassa parasta on se, että jokainen voi löytää oman tiensä opintoihin ja työelämään.  
    Oppiminen Omniassa Ammattitaito
  • Tiimin vetäminen ja uusi tehtävä järjestötyössä saivat uutta ulottuvuutta järjestöjohtajille ja esihenkilöille suunnatussa valmennusohjelmassa.
    Oppiminen Omniassa Ammattitaito Työelämäyhteistyö
  • Vaihdossa Kaunasissa 2022

    Blogi
    23.12.2022
    Julkaisemme Omniasta vaihdossa olleiden asiantuntijoiden vaihtoraportteja vaihdon ajalta. Omnian asiantuntijat vierailivat neljän päivän ajan Kaunasissa Liettuassa syyskuussa 2022.
    Omnialaiset maailmalla Kansainvälisyys
  • Omniassa opiskelijat pääsevät kokeilemaan yrittäjyyttä turvallisessa ympäristössä ilman taloudellista riskiä.
    Uutinen Ammattitaito