Hyppää pääsisältöön
Koronaohjeet Omniassa

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Omnialainen hukassa? Kokeile yhteystietohakuamme ja löydä etsimäsi henkilöt, toimipisteet ja palvelut.
Näytetään 1 - 12 / 32
  • Työpaja-assistentti Nuorten työpajatoiminta
    +358407727149 Leena.Lahteenmaki@omnia.fi
    Henkilö
  • Piia Köyste

    Yhteystieto
    Työpajaohjaaja Nuorten työpajatoiminta
    +358401267484 Piia.Koyste@omnia.fi
    Henkilö
  • Virve Niemi

    Yhteystieto
    Työpajaohjaaja Nuorten työpajatoiminta
    +358401267421 Virve.Niemi@omnia.fi
    Henkilö
  • Ari Anttonen

    Yhteystieto
    Työpajaohjaaja Nuorten työpajatoiminta
    +358401951471 Ari.Anttonen@omnia.fi
    Henkilö
  • Hanna Pessa

    Yhteystieto
    Työpajaohjaaja Nuorten työpajatoiminta
    +358406453472 Hanna.Pessa@omnia.fi
    Henkilö
  • Julia Mohammed

    Yhteystieto
    Työpajan työntekijä Nuorten työpajatoiminta
    +358404865096 Julia.Mohammed@omnia.fi
    Henkilö
  • Kimmo Sirjonen

    Yhteystieto
    Työpajan työntekijä Nuorten työpajatoiminta
    +358404802809 Kimmo.Sirjonen@omnia.fi
    Henkilö
  • Miia Klinkmann

    Yhteystieto
    Työpajan työntekijä Nuorten työpajatoiminta
    +358406237479 Miia.Klinkmann@omnia.fi
    Henkilö
  • Mikko Partanen

    Yhteystieto
    Työpajan työntekijä Nuorten työpajatoiminta
    +358404814380 Mikko.Partanen@omnia.fi
    Henkilö
  • Otto Päivinen

    Yhteystieto
    Työpajan työntekijä Nuorten työpajatoiminta
    +358401264878 Otto.Paivinen@omnia.fi
    Henkilö
  • Abdullah Rasol

    Yhteystieto
    Työpajan työntekijä Nuorten työpajatoiminta
    +358401938376 Abdullah.Rasol@omnia.fi
    Henkilö
  • Jarmo Ristimäki

    Yhteystieto
    Työpajaohjaaja Nuorten työpajatoiminta
    +358500423665 Jarmo.Ristimaki@omnia.fi
    Henkilö