Skip to main content

Search

Displaying 1 - 12 of 1372
  • Instructor Elintarvikeala
    Anne.Korhonen@omnia.fi
    Person
  • Instructor Liiketalous
    Tiina.Rytkonen@omnia.fi
    Person
  • Teacher Valmentava koulutus
    Elena.Pentikainen@omnia.fi
    Person
  • Special Needs Teacher Tukipalvelut
    Johanna.Rannila@omnia.fi
    Person
  • Part-time Teacher Matkailuala
    Satu.Hakala@omnia.fi
    Person
  • Special Needs Teacher Tukipalvelut
    Sari.Lejeune@omnia.fi
    Person
  • Teacher Tekstiili- ja muotiala
    Arja.Paakkola-Saarinen@omnia.fi
    Person
  • Teacher Media-ala ja kuvallinen ilmaisu
    Elina.Tuomi@omnia.fi
    Person
  • Teacher Tukipalvelut
    Erkki.Sillaots@omnia.fi
    Person
  • Teacher Sosiaali- ja terveysala
    Eveliina.Havu@omnia.fi
    Person
  • Teacher Liiketalous
    Helen.Hogstrom@omnia.fi
    Person
  • Information Specialist Kehittämispalvelut
    Heli.Koivukangas@omnia.fi
    Person